New Zealand Language Centre Auckland 

New Zealand Language Centres je síť škol, které mají své kampusy v Aucklandu, Christchurch a Wellingtonu a nabízejí jedinečnou možnost studia na všech třech místech - tzv. New Zealand City Link, který Ti umožní ve 3 měsících studovat na všech 3 školách. Je to škola s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou kurzů, které dozajista splní všechny tvoje požadavky. New Zealand Language Centre Auckland je akreditováno novozélandskou vládou a patří k zakládajícím členům organizace English New Zealand. Škola má ve městě moderně vybavený kampus. Kromě standardních kurzů jako obecná angličtina nebo příprava na jazykové zkoušky, nabízí i velké množství speciálních a úzce zaměřených kurzů.

Jako jedna z mála škol nabízí test angličtiny (NET). Studenti tak mohou získat ekvivalent k mezinárodním zkouškám IELTS, TOEFL, TOEIC za mnohem nižší cenu, pouhých $120 NZD. Tato zkouška jim umožní se dostat na novozélandské školy Cathegory 1 & 2. Zkouška se koná každých 5 týdnů přímo na kampusu školy. NZLC se také účastní pilotního projektu „Pathway Student Visa“. Studenti mohou studovat až 3 po sobě jdoucí kurzy na jedno studentské vízum po dobu až 5 let.

Škola v číslech

350
studentů ve škole

60
minut délka lekcí

10
studentů ve třídě

23
lekcí týdně

Zajímalo by Tě studium na této škole?

Kontaktuj nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace